Међународни шаховски турнир "Параћин 2017" - ОПЕН A турнир
ПОБЕДНИК 2017 - опен А
IM Ali Marandi Cemil Can (TUR)
ПРЕНОС ПАРТИЈА УЖИВО
Партије уживо - 9. коло
14.07.2017. - 09.30h

Резултати
Коло
Резултати
pgn
Видео
Фото
07.07.2017
Свечано
отварање
 
07.07.2017
Коло 1
08.07.2017
Коло 2
Фото 2
08.07.2017
Коло 3
Фото 3
09.07.2017
   
слободан
дан
 
10.07.2017
Коло 4
Фото 4
11.07.2017
Коло 5
Фото 5
11.07.2017
Коло 6
Фото 6
12.07.2017
Коло 7
Фото 7
13.07.2017
Коло 8
Фото 8
14.07.2017
Коло 9
Фото 9
14.07.2017
Свечано
затварање
 

 

ПРЕНОС ПАРТИЈА УЖИВО
Пренос партија уживо - 9. коло - 14.07.2017 - 09.30h
-------За комплетан распис кликните овде------------------За комплетан распис у (*пдф) кликните овде-
 Међународни шаховски турнир "Параћин 2017" - ОПЕН Б турнир
ПОБЕДНИК 2017 - опен Б
MK Opacic Alexandar (ITA)

Резултати
Коло
Резултати
pgn
Видео
Фото
07.07.2017
Свечано
отварање
 
07.07.2017
Коло 1
08.07.2017
Коло 2
Фото 2
08.07.2017
Коло 3
Фото 3
09.07.2017
   
слободан
дан
 
10.07.2017
Коло 4
Фото 4
11.07.2017
Коло 5
Фото 5
11.07.2017
Коло 6
Фото 6
12.07.2017
Коло 7
Фото 7
13.07.2017
Коло 8
Фото 8
14.07.2017
Коло 9
Фото 9
14.07.2017
Свечано
затварање
 
-- _За комплетан распис кликните овде------------------За комплетан распис у (*пдф) кликните овде-
 Међународни шаховски турнир "Параћин 2017" - ОПЕН Ц турнир
ПОБЕДНИК - опен Ц
Rajic Djordje (SRB)
Рејтинг извештај

Резултати
Коло
Резултати
pgn
Видео
Фото
07.07.2017
Свечано
отварање
 
08.07.2017
Коло 1
pgn 1
Видео 1
08.07.2017
Коло 2
pgn 2
Видео 2
09.07.2017
   
слободан
дан
 
10.07.2017
Коло 3
pgn 3
Видео 3
Фото 3
10.07.2017
Коло 4
pgn 4
Видео 4
Фото 4
11.07.2017
Коло 5
pgn 5
Видео 5
Фото 5
11.07.2017
Коло 6
pgn 6
Фото 6
12.07.2017
Коло 7
pgn 7
Видео 7
Фото 7
12.07.2017
Коло 8
pgn 8
Видео 8
Фото 8
13.07.2017
Коло 9
pgn 9
Видео 9
Фото 9
13.07.2017
Коло 10
pgn 10
Видео 10
Фото 10
14.07.2017
Коло 11
pgn 11
Видео 11
Фото 11
14.07.2017
Свечано
затварање
 
-- _За комплетан распис кликните овде-------------------
 13. Меморијални турнир "Урош Динић"

/09. јул 2017/
ВМ БРАНКО ДАМЉАНОВИЋ (СРБ) ПОБЕДНИК ТУРНИРА
Омладински шаховски клуб "Параћин" организовао је 13. Меморијални турнир "Урош Динић" уз учешће 124 шахиста, међу којима је било 8 велемајстора и 15 интернационалних мајстора.

Одиграно је 9 кола са темпом игре од по 10 минута + 5 секунди по играчу за целу партију.

Прво место веома убедљиво са 8,5 поена освојио је велемајстор Бранко Дамљановић, легенда српског шаха.

Комплетна табела и резултати по колима могу се видети на сајту chess-results путем следећег линка: http://chess-results.com/tnr291313.aspx?lan=1&art=1&rd=9&turdet=YES&flag=30&wi=984

ТАБЕЛА У ХТМЛ

Мноштво фотографија: https://goo.gl/photos/fBjU5Jx8rZyDc8y27

Видео отварање: https://www.youtube.com/watch?v=SyNCeSEaQcI

Видео затварање: https://www.youtube.com/watch?v=ZY28LtFs2TU

___За комплетан распис кликните овде------------------За комплетан распис у (*пдф) кликните овде-
 Архива главног турнира

Godina Link Pobednici Igrača/kola
2008
Jul
07-13
1. IM Filip Pancevski (MKD)
10 / 9
2. FM Mladen Milenkovic (SRB)
3. MK Sasa Jevtic (SRB)
2009
Avgust
19-26
1. GM Bosko Abramovic (SRB)
86 / 9
2. GM Zvonko Stanojoski (MKD)
3. GM Janev Evgeni (BUL)
2010
Jul
09-16
1. GM Branko Damljanovic (SRB)
126 / 9
2. GM Miodrag R Savic (SRB)
3. IM Sasho Nikolov (BUL)
2011
Jul
08-15
1. GM Mikhail Ulibin (RUS)
Open A
107 / 9
2. Marko Nenezic (SRB)
3. IM Sinisa Saric (SRB)
1. MK Slobodan Tomic (SRB)
Open B
126 / 9
2. MK Misa Hrenic (SLO)
3. MK Marjan Drobne (SLO)
2012
Jul
06-13
1. GM Gyula Pap (HUN)
Open A
93 / 9
2. GM Suat Atalik (TUR)
3. GM Evgeny Gleizerov (RUS)
1. MK Anton Pleshakov (RUS)
Open B
146 / 9
2. MK Veronika Franca (SLO)
3. MK Nikola M Ostojic (SRB)
2013
Jul
05-12
1. GM Mikhail Ulibin (RUS)
Open A
94 / 9
2. GM Igor Miladinovic (SRB)
3. GM Borko Lajthajm (SRB)
1. MK Janko Radovic (SRB)
Open B
136 / 9
2. MK Jovan Rasic (SRB)
3. MK Petar Ljangov (BUL)
2014
Jul
04-11
1. GM Rapport Richard (HUN)
Open A
94 / 9
2. IM Chandra Akshat (USA)
3. GM Drenchev Petar (BUL)
1. MK Nikolovski Nikola (MKD)
Open B
156 / 9
2. I Dimitrijevic Dusan (SRB)
3. MK Aleksic Neven (SRB)
2015
Jul
03-10
1. GM Damljanovic Branko (SRB)
Open A
115 / 9
2. GM Sedlak Nikola (SRB)
3. IM Fernandez Daniel Howard (ENG)
1. I Maksimovic Bojan (BIH)
Open B
139 / 9
2. CM Budisavljevic Luka (SRB)
3. MK Milosevic Rade (SRB)
2016
Jul
07-14
1. GM Kadric Denis (BIH)
Open A
110 / 9
2. GM Berkes Ferenc (HUN)
3. GM Georgiev Kiril (BUL)
1. I Mihov Filip (MKD)
Open B
154 / 9
2. MK Bojicic Andjela (SRB)
3. MK Hasman Cengiz (TUR)

 Архива Меморијалних турнира "Урош Динић"

Godina Link Pobednici Igrača/kola
19.03.2005   GM Ivan Ivanisevic (SRB) 40/7
11.03.2006   GM Danilo Milanovic (SRB) 73/9
24.03.2007   FM Ivan Zivkovic (SRB) 42/9
16.03.2008   IM Goran Vojinovic (SRB) 36/9
22.08.2009 FM Boroljub Zlatanovic (SRB) 93/9
11.07.2010 GM Sinisa Drazic (SRB) 82/9
10.07.2011 GM Boban Bogosavljevic (SRB) 87/9
08.07.2012 IM Zoran Arsovic (SRB) 104/9
07.07.2013 GM Branko Damljanovic (SRB) 99/9
06.07.2014 GM Rapport Richard (HUN) 116/9
05.07.2015 IM Narayanan Srinath (IND) 136/9
10.07.2016 GM Georgiev Kiril (BUL) 140/9

 Најновије вести

Преузми у *jpg формату

/15. март 2017/
Шаховски савез Србије покровитељ турнира у Параћину. опширније>>>
/20. фебруар 2017/
НОВО! НОВО! НОВО ! - ОПЕН Ц!
За више детаља кликните овде >>>
/13. јануар 2017/
Објављен је распис за 10. Међународни шаховски Фестивал "Спортско лето 2017". линк>>>
/14. јул 2016/
Победник 9. Међународног шаховског Фестивала "Спортско лето 2016" је ВМ Денис Кадрић (БИХ). линк>>>
/29. април 2016/
Објављена је листа пријављених играча и ажурираће се на дневном нивоу: Опен A - Опен B
/12. јул 2015/
ChessBase о нама: линк >>>

 Параћин у срцу Србије
 Организатори и донатори

ОРГАНИЗАТОРИ
       
ДОНАТОРИ
ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ:
Пионир АД Параћин
Параћинка Параћин
Чоколенд АД Параћин